Skladový areál Rudná u Prahy

Cena: 21 000 000 Kč

  • Typ: Komerční objekty - prodej
  • Místo: Rudná
  • Plocha: 4534 m2
  • Budova: Smíšená
  • Elektřina: 220/380 V
  • Odpady: Kanalizace
  • Rozvod plynu: Plynovod
  • Stav: Dobrý
  • Zdroj vody: Vodovod

1. Popis objektu:

Skladový areál Rudná u Prahy

Rozsáhlý komerční objekt se širokým obchodním využitím je situován nedaleko centra Rudné u Prahy. Jedná se o uzavřený, avšak průjezdný areál, kde se nachází administrativní, výrobní a skladové budovy o celkové užitné ploše cca 1.300 m2. Celý dvůr je průjezdný jak pro osobní vozy, tak i pro kamiony. Zastavěná i parkovací plocha tvoří celkovou výměru 4.534 m2. Všechny budovy v přízemí jsou vytápěny ústřední topením a to třemi elektrickými kotly. Podkrovní sklady jsou z části zatepleny. V roce 1997 byla provedena kompletní rekonstrukce všech krovů a střech a instalovány měděné elektrorozvody. Celý objekt je za účelem prodeje vyklizený, prázdný, bez zástav, nájemních vztahů či jiných smluvních závazků.

Vzhledem k tomu, že před zadáním do inzerce nebyl dodán PENB, je tato nemovitost v souladu s platným zákonem zařazena do energetické třídy G.

Přípojky: plyn, el. o rezervovaném příkonu hlavního jističe 70 A, vodovod, 2x vl.

studna, kanalizace, telefon, el. alarm

výměra: pozemek celkem 4.534 m2

2. Lokalita:

Skladový areál se nachází v širším centru obce Rudná přímo na Havlíčkově náměstí.

Do areálu se vjíždí z Havlíčkova náměstí a na protilehlé straně areál ústí do ulice Růžové. Výhodou celého areálu je strategické umístění nedaleko sjezdu dálnice D 5 Praha – Plzeň (2km) a vzdálenost od Prahy – 15 km.

Dopravní dostupnost:

Pozemky mají výbornou dopravní dostupnost jak autem, tak MHD. Areál dostupný autobusem a to z linek 307, 308, 311, 380, 384, 602

3. Územní plán

Pro předmětné pozemky platí následující regulativy územního plánu:

Funkční využití OC – všeobecně obytné, tj. území sloužící pro bydlení s možností umisťování dalších funkcí pro obsluhu obyvatel.

Stavby pro bydlení, byty v nebytových domech.

Mimoškolní zařízení pro děti a mládež, školy, školská a ostatní vzdělávací zařízení, kulturní zařízení, církevní zařízení, zdravotnická zařízení, zařízení sociální péče, malá ubytovací zařízení, drobná nerušící výroba, veterinární zařízení v rámci staveb pro bydlení, sběrny surovin, sportovní zařízení, obchodní zařízení s celkovou plochou nepřevyšující 1.500 m2 prodejní plochy, zařízení veřejného stravování, nerušící služby.Energetická třída G.

Poptávkový formulář


Prodáváte nebo chcete
pronajmout nemovitost?

Pomůžeme Vám získat nejlepší možnou cenu na trhu.

Chci prodat