Prodej RD 2+1 Mělnické Vtelno okr. Mělník

Cena: 1 700 000 Kč

  • Typ: Domy - prodej
  • Místo: Mělnické Vtelno
  • Plocha: 79 m2
  • Budova: Montovaná
  • Dispozice: 2+1
  • Elektřina: 220/380 V
  • Stav: Dobrý

prodej RD o 1 nadzemním podlaží k trvalému bydlení i k rekreaci v obci Mělnické Vtelno, v klidné lokalitě východního Mělnicka. Celková výměra pozemku činí 546 m², z toho zahrada má výměru 467 m², zastavěná plocha činí 79 m². Dům byl postaven v roce 2013, souhlas s užíváním stavby byl vydán 17.9.2013. Obestavěný prostor činí 299,50 m3, podlahová plocha činí 61 m².
Dispozice domu: 2+1 s jídelnou, koupelna se sprchovým koutem a s WC, přilehlá terasa.
Konstrukce domu a popis stavby: montovaná, s částečnou vyzdívkou, celý obvodový plášť je zateplený kontaktním systémem a je opatřený tenkovrstvou probarvenou omítkou. Stropní konstrukce stavby je zateplena. Štítové stěny jsou pokryty palubkami. Jako střešní krytina jsou použity bitumelové vlnité desky. Okna jsou většinou plastová, s izolačním dvojsklem, pouze ve východní zdi je okno dřevěné dvojité. Vchod do domu je ze zastřešené terasy. Klempířské konstrukce a svody dešťové vody jsou z pozinkovaného plechu.
Pozemek je oplocený, zahrada je osázena stromy a keři.
Dům je napojený na veřejný vodovod a kanalizaci. Elektřina je světelná i motorová. Ohřev teplé vody je zajištěný elektrickým bojlerem, vytápění domu krbovými kamny.
Obec Mělnické Vtelno leží při silnici z Mělníka na Mladou Boleslav, uprostřed mezi oběma městy. Je zde základní občanská vybavenost, dopravní spojení je zajištěno autobusy regionálních dopravců.
Nemovitosti nejsou zatíženy žádnými zástavními či jinými právy ani věcnými břemeny. Dům je volný, po prodeji k okamžitému užívání.

Poptávkový formulář


Prodáváte nebo chcete
pronajmout nemovitost?

Pomůžeme Vám získat nejlepší možnou cenu na trhu.

Chci prodat