Byt 2+kk Hýskov okr. Beroun

Cena: 3 025 000 Kč

  • Typ: Byty - prodej
  • Místo: Hýskov
  • Plocha: 82 m2

Prodej nadstandardního bydlení nedaleko Prahy v lokalitě sousedící s CHKO Křivoklátsko. V projektu Jižní svah Vám nabízíme byt 2+kk o velikosti 82,3m² a dvě parkovací stání v ceně bytu. Dále je v ceně bytu zahrnuto zařízení koupelny včetně obkladů, dlažby a zařizovacích předmětů, které si kupující vybírá ze vzorníku podle vlastního uvážení. V ceně jsou také dvěře a zárubně, které si kupující rovněž vybírá sám.
Jedná se o podkrovní byt 2+kk, který je umístěn v 3. nadzemním podlaží domu a nabízí velmi zajímavou vnitřní dispozici včetně šatny. Byt je již zkolaudován a připraven k nastěhování.
Vzhledem k tomu, že před zadáním do inzerce nebyl vyhotoven PENB, je tato nemovitost v souladu s platným zákonem zařazena do energetické třídy G.
Více na: http://byty-hyskov.cz
Projekt Jižní svah Vám nabízí originální venkovskou architekturu s možností komfortního venkovského bydlení s příznivým přírodním zázemím.
Hýskov je obec ve Středočeském kraji, ležící v údolí řeky Berounky, na jejím levém břehu, uprostřed lesnaté krajiny. V obci je základní občanská vybavenost a výborné autobusové a vlakové spojení na Beroun.
• Bytový dům se je situován na jižním svahu nad Hýskovem s překrásným výhledem na obec a údolí řeky Berounky.
• Nedaleko Hýskova se nachází město Beroun, které nabízí možnosti další občanské vybavenosti a svým strategickým umístěním na spojnici Prahy a Plzně se stává součástí příměstské oblasti české metropole. Praha 25k

Poptávkový formulář


Prodáváte nebo chcete
pronajmout nemovitost?

Pomůžeme Vám získat nejlepší možnou cenu na trhu.

Chci prodat